Szanowni Klienci,

ze względu na zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych , pragniemy poinformować , że Państwa dane osobowe znajdują się w naszej bazie danych w związku z udzieloną przez Państwa zgodą . Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady ( UE ) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( nazwa RODO ) informujemy że :

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest ELDOMIX Andrzej Konowalski, ul.K.Ujejskiego 19C, 85-168 Bydgoszcz, NIP 953-109-25-54 , zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

2. Z administratorem można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty na adres firmy lub e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Inspektor ochrony danych w ELDOMIX Andrzej Konowalski jest Agnieszka Cisowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

4. Państwa dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust 1 lit. f RODO, tj w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora polegających na oferowaniu i sprzedaży towarów i usług , przesyłaniu informacji o ofertach i dostępnych promocjach ustaleniu i dochodzeniu roszczeń oraz weryfikacji wiarygodności płatniczej.

5. Państwa dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym na zlecenie administratora np: firmą wykonującym usługi księgowe oraz prawne, operatorom pocztowym i firmą kurierskim , firmą windykacyjnym oraz sądom lub organom ścigania - jeżeli wystąpią ze stosownym żądaniem w oparciu o określona podstawę prawną.

6. Przetwarzanie danych obejmuje następujące kategorie danych: imię i nazwisko, dane firmy , dane kontaktowe , nr rachunku bankowego.

7. Państwa dane osobowe są przetwarzane ręcznie.

8.Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres istnienia prawnie uzasadnionego interesu administratora wynikającym z procesów biznesowych.

9. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do zawarcia i wykonania umowy.

10. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

11. W związku z przetwarzaniem Państwa danych osobowych przysługuje Państwu prawo do:
- żądania od Administratora dostępu do swoich danych osobowych
- żądania od Administratora sprostowania swoich danych osobowych
- żądania od Administratora usunięcia swoich danych osobowych, tzw. " prawo do bycia zapomnianym "
- żądanie od Administratora ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych
- wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych
- przenoszenia swoich danych osobowych
- wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

Dokumenty:

Polityka prywatności

Instrukcja zarządzania systemem informatycznym do przetwarzania danych